Strona główna > Aktualności > Wydarzenia > Premierowa prezentacja Projektu MyiRodzice

Premierowa prezentacja Projektu MyiRodzice

Podczas zorganizowanej przez nas w dn. 02.10.2019 r. w Katowicach konferencji pt. „Profilaktyka pozytywna pracy szkoły”, zaproszeni goście mogli wziąć udział w premierowej prezentacji programu Projekt MyiRodzice. Projekt zakłada wspieranie rodziców w pozytywnym wychowaniu dziecka a także wzmocnienie pozytywnej relacji szkoły i rodziców. Wykorzystane w projekcie nowoczesne techniki pracy z dużymi grupami mają na celu ułatwić odbiór prezentowanych treści a także uczynić wykłady atrakcyjnymi i wysoce angażującymi.

Zaproszeni goście uczestniczyli w wykładzie przeznaczonym dla rodziców uczniów z grupy wiekowej 4-6 klasa szkoły podstawowej, który nosi tytuł „Nie jestem już dzieckiem ale nie jestem też nastolatkiem” i obejmuje takie zagadnienia,  jak czas spędzony z dzieckiem, samodzielność oraz obowiązki domowe.

Niezwykle pozytywny odbiór pierwszej realizacji przez uczestników konferencji, ich pozytywne komentarze i uwagi, jakie mogliśmy usłyszeć po zaprezentowaniu wykładu, pozwalają nam stwierdzić, że nasze założenia udało się spełnić.